

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED modern pentru tavan. Eficiență luminoasă ridicată, economisind până la 90% din consumul de energie electrică comparativ cu becurile clasice. Perioadă de garanție: 5 ani.
| Stil | Altele |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 96 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 12000 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 830 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 96 W |
| Formă | Rotund |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 96 W |
| Series | CLEO Temar |
| Producător | Temar |

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină neutră
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc