Mexen Mars radiator de baie 1500 x 600 mm, 576 W, crom - W110-1500-600-00-01
Epuizat
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
-6 %
Amplasate în podea
- design rotund, tip evacuare în spate
Mexen Flat M13 canal de scurgere liniar 2în1 70 cm, inox - 1010070-15
Amplasate în podea
Mexen furtun de duș 150 cm, crom - 79460-00
-5 %