Mexen Mars radiator electric 1200 x 600 mm, 600 W, negru - W110-1200-600-6600-70
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 1200 mm Lățime: 600 mm Adâncime: 30 mm Culoare: Negru Material: Oțel Putere termică: 600 W Număr de bare de încălzire: 25 Lungimea totală a rezistenței: 629 mm Lungimea elementului de încălzire: 540 mm Lungimea cablului de alimentare: 1,5 m Tensiune de funcționare: 230V/50 Hz Grad de protecție: IP44 Control prin buton cu afișaj LED Protecție suplimentară împotriva funcționării "uscate" Termostat încorporat pentru menținerea temperaturii dorite a radiatorului Strat de vopsea de înaltă calitate, durabil, rezistent la coroziune Pentru a funcționa corect, radiatorul necesită umplere cu apă sau un amestec de apă, de exemplu, cu glicol Include: suporturi, set de montaj și dopuri de etanșare Funcțiile radiatorului: - Sensitive permite setarea temperaturii cu precizie de 5 grade în intervalul 30°C-70°C - Comfort are opțiunea de uscare, care permite setarea temperaturii de încălzire într-o scală orară selectată - ECO economisire de energie prin posibilitatea de a seta o temperatură constantă de până la 50°C
Specificații
TipElectrice
CuloareGri
ProducătorMexen
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
Mexen Flat M13 canal de scurgere liniar 2în1 70 cm, inox - 1010070-15
Amplasate în podea
Mexen sifon pentru duș cu separator, crom - 49000-00
-6 %
Amplasate în podea
Mexen Emma baterie de chiuvetă înaltă, neagră - 71910-70
Mexen Viki chiuvetă de blat 59 x 40 cm, albă - 21056000
Rotund, montare pe blat, din ceramică
Mexen Hugo cabină de duș dreptunghiulară SMC 120 x 90 cm, alb - 42109012
Dreptunghiulară
Mexen Cornelia chiuvetă de blat 50 x 37 cm, cappuccino mat - 21885064
Montare pe blat, din ceramică, oval
Mexen Mars radiator de baie 700 x 400 mm, 238 W, alb - W110-0700-400-00-20
Mexen Flow+ cadă de duș semirotundă 80 x 80 cm, negru mat - 46Q708080H
Fără cădiță
Mexen Rio cabină de duș pătrată 70 x 70 cm, grafit, crom + cadă Rio, alb - 860-070-070-01-40-4510
Pătrată, fără cădiță
Mexen Tiber perie de toaletă, crom - 7050550-00
Din metal
Mexen Flat Wall scurgere liniară de perete 2 în 1, 70 cm, negru - 1730070
Mexen Ardo panou de duș cu gură de scurgere, negru - 7617-04-70
Mexen Cube baterie de cadă termostatică, crom - 77360-00
Cu termostat, cromată
Mexen Elza chiuvetă de blat 40 x 33 cm, piatră albă - 21014081
Montare pe blat, din ceramică, din piatră
- design rotund, tip evacuare în spate
Mexen Remo suport pentru periuțe de dinți, auriu - 7050738-50
-5 %