

Lingură perforată de lemn Ladelle Prof. Series Slotted
| Tip | Paletă de bucătărie |
|---|---|
| Material | Lemn |
| Greutate | 0.058 kg |
| Înălțime | 1.5 cm |
| Lățime | 7.5 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Calitate | Extra |
| Instrucțiuni | Neadecvat pentru mașina de spălat vase /nu este adecvat utilizării în cuptorul cu microunde |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Ladelle |
Recenzii ale utilizatorilor
Superb.
Paleta este, în realitate, ușor mai închisă la culoare decât în fotografie.
Lemnul este, în realitate, mai închis la culoare.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
180×200 cm

132×240 cm

25 cm, ⌀ 21 cm