Recomandăm
Colțar crem extensibil cu tapițerie din catifea reiată (cu colț variabil) Augustin – Bobochic Paris
Dimensiuni 97×320×162 cm
16.115,15 RON
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 16.115,15 RON
- 19.04.2026 - 16.115,15 RON
- 10.03.2026 - 15.180 RON
- 20.02.2026 - 15.180,15 RON
- 15.02.2026 - 14.287,2 RON
- 14.02.2026 - 15.180,15 RON
- 14.02.2026 - 17.859 RON
- 23.01.2026 - 15.180,15 RON
- 16.01.2026 - 15.537,33 RON
- 05.12.2025 - 15.180,15 RON
- 01.11.2025 - 15.180 RON
- 31.10.2025 - 15.180,15 RON
- 28.10.2025 - 17.859 RON
- 25.10.2025 - 15.358,74 RON
- 23.10.2025 - 17.859 RON
- 29.09.2024 - 15.894 RON
Descrierea produsului
Colțar crem extensibil cu tapițerie din catifea reiată (cu colț variabil) Augustin – Bobochic Paris
Dimensiuni
| Lăţime: | 320 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 162 cm |
| Înălţime: | 97 cm |
Specificații
| Caracteristici | Extensibile |
|---|---|
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | De culoare crem |
| Grosimea saltelei | 18 cm |
| Perne de scaun | Fixe |
| Perne de spătar | Detașabile |
| Fermitatea șezutului | Mediu ferm |
| Umplutura saltelei | Spumă (PUR) |
| Produs în | PL |
| Lățime cotiere | 22 cm |
| Înălțime cotiere | 68 cm |
| Înălțime spătar | 58 cm |
| Lățime șezut | 276 cm |
| Adâncime șezut | 50 cm |
| Înălțime șezut | 53 cm |
| Înălțime picior | 5 cm |
| Adâncime șezlong | 112 cm |
| Adâncime totală a șezutului | 96 cm |
| Capacitate de încărcare | 405 kg |
| Greutate | 185 kg |
| Dimensiune canapea | Cu 5 sau mai multe locuri |
| Înălțime | 97 cm |
| Lățime | 320 cm |
| Husă detașabilă | Nu |
| Îngrijire | Se aspiră cu regularitate/curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Dimensiunea zonei de dormit | 160x200 |
| Umplutură | Fibră de silicon/spumă (PUR) |
| Seria | Augustin |
| Colț și formă | Cu șezlong/variabil/pe partea dreaptă/pe partea stângă |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Funcție | Pentru dormit/extensibile/cu spațiu de depozitare |
| Design | Modern/retro/scandinav/boho |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de fag |
| Material structură | Lemn masiv de pin/MDF |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 100000 martindale |
| Denumire tapițerie | Lincoln 3 |
| Material tapițerie | Catifea reiată |
| Producător | Bobochic Paris |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

73,59 RON
Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

103,99 RON131,19 RON
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

177,82 RON189,17 RON
Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

81,38 RON
Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

195,51 RON
Perie de toaletă cu suport pentru hârtie Wenko Rivalita
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

90,5 RON
Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko
Diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

4.169 RON
Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat















