Utilizator mulțumit
Exact cum m am asteptat
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Pătură pentru copii din polar/fleece 100x150 cm Sonic – Jerry Fabrics
| Lăţime: | 100 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 150 cm |
| Material | Fleece |
|---|---|
| Compoziție și tip de material | Polar/fleece |
| Greutate | 0.6 kg |
| Dimensiune | 100x150 |
| Lățime | 100 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Seria | Sonic |
| Model | Cu imprimeu |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 180 g/m² |
| Îngrijire | Neadecvat pentru uscător /nu se albește chimic/spălare la 40°c |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Culoare | Multicolor |
| Producător | Jerry Fabrics |
Recenzii ale utilizatorilor
Exact cum m am asteptat
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită

132×240 cm

240×260 cm

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

40×40 cm, cu pene, pătrată