





Bine de știut: presa de citrice este fabricată din metal cromat.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip | Presă pentru citrice |
| Material | Metal |
| Greutate | 0.346 kg |
| Lățime | 7 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Seria | Luxy |
| Calitate | Basic |
| Instrucțiuni | Adecvat pentru mașina de spălat vase/nu este adecvat utilizării în cuptorul cu microunde |
| Producător | Orion |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal


Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Manuală, Set de recipiente condimente
Disponibil în 2 e-shop-uri
