





Cuier de ușă argintiu din metal 40,5 cm Jaxen – Premier Housewares
| Lăţime: | 41 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 17 cm |
| Tip | Pentru ușă |
|---|---|
| Material | Metal |
| Potrivit pentru rafturi/uși cu grosimea de | 4.5 cm |
| Produs în | CN |
| Capacitate de încărcare | 3 kg |
| Greutate | 0.358 kg |
| Înălțime | 17 cm |
| Lățime | 41 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Jaxen |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Retro/modern |
| Calitate | Extra |
| Culoare | Argintiu/alb |
| Producător | Premier Housewares |
Recenzii ale utilizatorilor
Cuierul este exact ca în imagine, sunt mulțumit de achiziție.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm

25 cm, ⌀ 21 cm