
Plafonieră MARTI 3xE27/15W/230V negru/auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Luminex pe care îl avem în stoc la prețul de 603.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Atipică |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Seturi |
| Culoare | Negru |
| Soclu | E27 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 3 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Plafonieră |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | MARTI Luminex |
| Producător | Luminex |

În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil industrial, atipică
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil scandinav, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pătrată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil industrial, atipică
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil industrial, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, atipică, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, atipică, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităDin metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităDin metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Din sticlă, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită


Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită