









Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 100.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Stil | Altele |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 300 lm |
| Tip | Lampă de perete |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Series | MAYA Brilagi |
| Producător | Brilagi |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Cu întrerupător, de 230V, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită

În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

Carusele
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită