






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Un accesoriu neobișnuit și distractiv pentru interior. Acest lampadar impresionează prin aspectul său unic. Acesta emite o lumină slabă care poate fi folosită pentru a completa atmosfera sau ca lumină de fundal pentru calculator. Corpul cilindric al lămpii are 119,5 cm înălțime și 12 cm în diametru. Prevăzut cu 10 pești decorativi care se mișcă în sus și în jos datorită bulelor de aer care se ridică. Acest lucru face ca peștii să pară că sunt vii. Cu sursa de lumină LED RGB din bază, apa strălucește în culori diferite și creează un efect deosebit.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/RGB/Întrerupător pe cablu |
| Tip de fișă de curent | C |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,06 W |
| Număr de becuri | 12 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,06 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,72 W |
| Series | AVA Leuchten Direkt |
| Producător | JUST LIGHT. |

Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită

Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică

Electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită


Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc