
Bandă LED RGB solară dimabilă LED/10W/3,2V 10 m IP65 + telecomandă
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O bandă solară perfectă pentru decorarea grădinii. Datorită intensității reduse a luminii, acest produs are rol decorativ. Banda este alimentată de un panou solar. Produsul are grad de protecție IP65, fiind protejat împotriva pătrunderii obiectelor și a stropilor de apă. Este inclusă o telecomandă (IP20). Cu această telecomandă se poate regla intensitatea luminii și se poate comuta între modurile de iluminare presetate. Funcție de temporizator: 3 sau 6 ore. Timp de încărcare: 8 ore. Timp de iluminare: 14 ore. Culoarea luminii: alb rece. Lungimea părții iluminate: 10 m. Lungimea cablului de alimentare: 2,2 m. Acumulator: 2 x 26700 3,2 V 8.000 mAh (inclusă).
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Solară |
| Tip | De perete, Benzi cu LED |
| Stil | Decorativ |
| Funcție | Tehnologie solară/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata de viață a bateriei | 14 h |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Tensiune | 3,2 V |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 70 Ra |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Flux luminos total | 1000 lm |
| Capacitate | 8000 mAh |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Series | CHAIN Aigostar, SOLAR Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică

Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită