






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă cu funcție de reglare a luminozității. Potrivită pentru iluminatul camerei de zi și al dormitorului. Luminozitatea poate fi reglată cu ajutorul unui întrerupător obișnuit de perete în intervalul 10-50-100%. Funcție de memorie: după pornirea produsului, ultimele setări selectate sunt păstrate până la efectuarea unei modificări. Produsul este prevăzut cu o sursă de lumină LED economică încorporată.
| Tip | Plafonieră |
|---|---|
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 730 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Stil | Altele |
| Series | IVEN Leuchten Direkt, ASMIN Just Light, KYLE Just Light, DOMINO Justr light., ASMIN Leuchten Direkt |
| Producător | JUST LIGHT. |


Din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită



Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită




Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Carusele
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită


Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc