





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Perdea de Crăciun, care se potrivește perfect pentru decorarea festivă a grădinilor. Potrivită pentru utilizare în exterior și interior (IP44). Datorită intensității scăzute a luminii, este utilizată ca un corp de iluminat decorativ. Culoarea luminii: alb cald. Număr de LED-uri: 240. Dimensiunile perdelei: 1,5 x 2 m. lungimea cablului de alimentare: 3 m. Culoarea cablului: negru.
| Tip produs | Instalație |
|---|---|
| Utilizare | De exterior |
| Sursă de alimentare | Electricitate |
| Tip de fișă de curent | E/F |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Foisor/Grădină și alei |
| Număr de becuri | 1 |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7,2 W |
| Puterea de intrare a sursei | 7,2 W |
| Temperatură de culoare | 2200 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7,2 W |
| Tip | Lanț de exterior/Lanțuri de Crăciun |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Series | CHRISTMAS Eurolamp |
| Producător | Eurolamp |

Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru interior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Decorațiune luminoasă, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Decorațiune luminoasă, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Pentru exterior, cu baterie
În stoc
Decorațiune luminoasă, pentru interior
În stocLivrare gratuită

Decorațiune luminoasă, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Cu baterie, pentru interior
În stoc
Decorațiune luminoasă, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, cu baterie, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită


De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită