Recomandăm
Scaune de bar gri-închis cu înălțime ajustabilă 2 buc. tapițate (înălțime șezut 63 cm) Middelfart – House Nordic
Dimensiuni 88×43×43 cm
920 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 920 RON
- 19.03.2026 - 920 RON
- 10.03.2026 - 921 RON
- 20.02.2026 - 862,75 RON
- 16.02.2026 - 1.015 RON
- 14.02.2026 - 862,75 RON
- 14.02.2026 - 1.015 RON
- 26.01.2026 - 862,75 RON
- 23.01.2026 - 861 RON
- 16.01.2026 - 862 RON
- 14.01.2026 - 916 RON
- 01.11.2025 - 862 RON
- 27.10.2025 - 937 RON
- 25.10.2025 - 872,9 RON
- 23.10.2025 - 1.015 RON
- 15.07.2025 - 999 RON
- 11.07.2025 - 859 RON
- 03.07.2025 - 999 RON
- 29.05.2025 - 846 RON
- 22.02.2025 - 945 RON
- 15.02.2025 - 1.099 RON
- 13.02.2025 - 945 RON
- 29.01.2025 - 1.099 RON
- 17.01.2025 - 967 RON
- 22.12.2024 - 934 RON
- 15.11.2024 - 934,1 RON
Descrierea produsului
Trăiește în stil nordic, cu piesele brandului House Nordic ♥ Notă : Înălțimea totală a scaunului este de 88-108 cm, înălțimea piciorului propriu-zis este de 58-78 cm, iar scaunul este la o înălțime de 63-83 cm.
Dimensiuni
| Lăţime: | 43 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 43 cm |
| Înălţime: | 88 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Textil |
| Material tapițerie | Stofă |
| Seturi | Da |
| Produs în | CN |
| Tip | Tapițat |
| Număr piese | 2 buc. |
| Înălțime spătar | 27 cm |
| Lățime șezut | 42 cm |
| Adâncime șezut | 34 cm |
| Înălțime șezut | 63 cm |
| Înălțime picior | 58 cm |
| Capacitate de încărcare | 120 kg |
| Greutate | 6.2 kg |
| Înălțime | 88 cm |
| Lățime | 43 cm |
| Caracteristici | Înălțime ajustabilă |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Umplutură | Spumă de poliester |
| Seria | Middelfart |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Oțel |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Material structură | Placaj |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 25000 martindale |
| Culoare | Gri închis |
| Producător | House Nordic |
Recenzii
3.52 evaluări
5
0 x4
1 x3
1 x2
0 x1
0 x
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

73,94 RON
Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

49,29 RON
Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

365,49 RON
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată


















