Recomandăm
Scaun de bar bej cu înălțime ajustabilă/cu cotiere tapițat (înălțime șezut 65 cm) Nolan – Unique Furniture
Dimensiuni 88×50×52 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Materiale de calitate (20%)
- Livrare rapidă (20%)
- Culoare diferită față de poze (20%)
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 668 RON
- 19.03.2026 - 668 RON
- 10.03.2026 - 670 RON
- 05.03.2026 - 633,25 RON
- 24.02.2026 - 745 RON
- 20.02.2026 - 633,25 RON
- 16.02.2026 - 745 RON
- 14.02.2026 - 633,25 RON
- 27.01.2026 - 745 RON
- 23.01.2026 - 633,25 RON
- 20.01.2026 - 745 RON
- 16.01.2026 - 648,15 RON
- 15.01.2026 - 745 RON
- 10.01.2026 - 676 RON
- 06.01.2026 - 745 RON
- 27.12.2025 - 633,25 RON
- 08.12.2025 - 588,54 RON
- 01.11.2025 - 633 RON
- 27.10.2025 - 676 RON
- 25.10.2025 - 640,7 RON
- 20.10.2025 - 745 RON
- 16.09.2025 - 705 RON
- 12.09.2025 - 606 RON
- 29.08.2025 - 705 RON
- 24.08.2025 - 606 RON
- 19.08.2025 - 705 RON
- 15.08.2025 - 606 RON
- 14.08.2025 - 705 RON
- 25.07.2025 - 593 RON
- 15.07.2025 - 689 RON
- 11.07.2025 - 593 RON
- 26.06.2025 - 689 RON
- 20.06.2025 - 572 RON
- 10.06.2025 - 689 RON
- 06.06.2025 - 593 RON
- 27.05.2025 - 689 RON
- 23.05.2025 - 593 RON
- 13.05.2025 - 620 RON
- 09.05.2025 - 647 RON
- 08.05.2025 - 689 RON
- 04.05.2025 - 551 RON
- 10.04.2025 - 593 RON
- 20.03.2025 - 588 RON
- 10.03.2025 - 684 RON
- 05.03.2025 - 588 RON
- 26.02.2025 - 684 RON
- 22.02.2025 - 588 RON
- 05.12.2024 - 684 RON
- 03.11.2024 - 619 RON
- 29.10.2024 - 581 RON
- 27.10.2024 - 561 RON
- 26.10.2024 - 684 RON
- 16.10.2024 - 645 RON
- 08.10.2024 - 759 RON
- 04.10.2024 - 645 RON
- 01.10.2024 - 759 RON
- 29.09.2024 - 645 RON
Descrierea produsului
Scaun de bar bej cu înălțime ajustabilă/cu cotiere tapițat (înălțime șezut 65 cm) Nolan – Unique Furniture
Dimensiuni
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 52 cm |
| Înălţime: | 88 cm |
Specificații
| Material | Textil |
|---|---|
| Material tapițerie | Stofă |
| Culoare | Bej |
| Produs în | CN |
| Tip | Tapițat |
| Lățime șezut | 36.5 cm |
| Adâncime șezut | 38 cm |
| Înălțimea maximă a scaunului | 80 cm |
| Înălțimea minimă a scaunului | 65 cm |
| Înălțime șezut | 65 cm |
| Greutate | 15.7 kg |
| Înălțime | 88.5 cm |
| Lățime | 50.5 cm |
| Caracteristici | Înălțime ajustabilă/cu cotiere |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100/FSC 100% |
| Seria | Nolan |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Retro |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 50000 martindale |
| Producător | Unique Furniture |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Materiale de calitate (20%)
- Livrare rapidă (20%)
- Confortabil (20%)
- Culoare diferită față de poze (20%)
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte bun
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
culoarea nu este chiar atât de bej ca în fotografie
Sper că va rezista mai mult decât produsele dintr-o categorie de preț similară.
Foarte frumos scaunul tip bar, livrare rapidă, recomand.
Confortabil, cu materiale de calitate. Nu am fost dezamăgit!
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

Set de 6 cești din porțelan alb de 125 ml Whiteline - Orion
- set, din porţelan






















