
Plafonieră LED CLEO 24W 230V 3000K, Ø 30 cm, alb
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Panou LED de tavan, cu o dimensiune de 120 x 30 cm. Temperatura luminii: 4.000 K (alb neutru). Panoul este fabricat din metal de înaltă calitate. Transformator extern inclus. Poate fi montat într-un cadru plat (nu este inclus) sau în plafoane din ghips-carton folosind suporturile disponibile care pot fi cumpărate de aici.
| Material | Metal, Carton |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Orificiu de montare | 1192/292 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 48 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 5760 lm |
| Tip | Panou LED încastrat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 400 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 48 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Adâncimea de încastrare | 30 mm |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 48 W |
| Series | LED PANELS Milagro |
| Producător | Milagro |

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stoc



Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stoc
Înălţime, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stoc
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Din plastic, cu lumină neutră
În stoc

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stoc

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită