Covor albastru/bej 154x230 cm Springs – Universal
Dimensiuni 154×230 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Frumos / aspect plăcut (59%)
- Raport calitate-preț bun (24%)
- Culoare diferită față de descriere (29%)
- Ambalare/comprimare necorespunzătoare (12%)
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 315,89 RON
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 315,89 RON
- 15.05.2026 - 315,89 RON
- 11.05.2026 - 340,19 RON
- 23.04.2026 - 398,51 RON
- 27.03.2026 - 485,99 RON
- 24.03.2026 - 464,99 RON
- 17.03.2026 - 325,49 RON
- 10.03.2026 - 348,74 RON
- 05.03.2026 - 395,24 RON
- 05.03.2026 - 395,25 RON
- 03.03.2026 - 465 RON
- 24.02.2026 - 464,99 RON
- 20.02.2026 - 395,24 RON
- 16.02.2026 - 464,99 RON
- 14.02.2026 - 395,24 RON
- 10.02.2026 - 464,99 RON
- 23.01.2026 - 348,74 RON
- 16.01.2026 - 371,99 RON
- 10.01.2026 - 404,54 RON
- 06.01.2026 - 464,99 RON
- 05.12.2025 - 395,24 RON
- 14.11.2025 - 302,24 RON
- 01.11.2025 - 325,49 RON
- 27.10.2025 - 385,94 RON
- 20.10.2025 - 371,99 RON
- 09.10.2025 - 372 RON
- 08.10.2025 - 354 RON
- 01.10.2025 - 331 RON
- 26.09.2025 - 309 RON
- 24.09.2025 - 309,39 RON
- 23.09.2025 - 441,99 RON
- 19.09.2025 - 335,91 RON
- 19.09.2025 - 353,59 RON
- 16.09.2025 - 441,99 RON
- 12.09.2025 - 380 RON
- 29.08.2025 - 441,99 RON
- 24.08.2025 - 380 RON
- 19.08.2025 - 441,99 RON
- 15.08.2025 - 380 RON
- 01.08.2025 - 441,99 RON
- 30.07.2025 - 434 RON
- 25.07.2025 - 373 RON
- 15.07.2025 - 434 RON
- 11.07.2025 - 373 RON
- 03.07.2025 - 434 RON
- 26.06.2025 - 464 RON
- 20.06.2025 - 385 RON
- 17.06.2025 - 464 RON
- 10.06.2025 - 394 RON
- 06.06.2025 - 399 RON
- 01.06.2025 - 464 RON
- 27.05.2025 - 371,2 RON
- 27.05.2025 - 394,4 RON
- 23.05.2025 - 394 RON
- 20.05.2025 - 394,4 RON
- 16.05.2025 - 394 RON
- 09.05.2025 - 399 RON
- 30.04.2025 - 464 RON
- 25.04.2025 - 394 RON
- 22.04.2025 - 464 RON
- 18.04.2025 - 394 RON
- 15.04.2025 - 464 RON
- 10.04.2025 - 399 RON
- 26.03.2025 - 371 RON
- 25.03.2025 - 464 RON
- 20.03.2025 - 399 RON
- 10.03.2025 - 464 RON
- 05.03.2025 - 399 RON
- 26.02.2025 - 464 RON
- 22.02.2025 - 399 RON
- 15.02.2025 - 464 RON
- 13.02.2025 - 399 RON
- 03.02.2025 - 464 RON
- 03.02.2025 - 439 RON
- 16.01.2025 - 364,37 RON
- 10.01.2025 - 412,66 RON
- 01.01.2025 - 439 RON
- 27.12.2024 - 373 RON
- 24.12.2024 - 439 RON
- 20.12.2024 - 373 RON
- 18.12.2024 - 439 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Ce ați spune despre un covor care nu numai că arată grozav, dar excelează și în aspectul său funcțional? Este exact ceea ce căutați? Descoperă această frumusețe clasică de la Universal! Mai mult, beneficiază doar de cele mai bune calități din combinația de fibre de poliester și polipropilenă, cum ar fi râvnita moliciune și, în același timp, rezistența la murdărie și la decolorare. În plus, prin întreținere, nu veți pierde prea mult timp prețios, pe care îl puteți dedica odihnei binemeritate, de exemplu.
Dimensiuni
| Lăţime: | 154 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Motiv | Abstract |
| Stil | Modern |
| Material | Sintetic |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu, Fir scurt |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Poliester/polipropilenă |
| Înălțime fir | 6 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 5.35 kg |
| Lățime | 154 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Margini întărite/cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (velur) |
| Seria | Springs |
| Model | Abstract |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra/Back To School |
| Densitate | 224000 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/curățarea petelor se face doar manual |
| Material partea din spate | Bumbac |
| Compoziție țesătură | 35% polipropilenă/65% poliester |
| Producător | Universal |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Frumos / aspect plăcut (59%)
- Raport calitate-preț bun (24%)
- Plăcut la atingere (18%)
- Culoare diferită față de descriere (29%)
- Ambalare/comprimare necorespunzătoare (12%)
- Miros neplăcut la deschidere (6%)
Recenzii ale utilizatorilor
Culoarea propusă și descrisă nu corespunde realității, de exemplu albastru/bej în loc de albastrul care lipsea complet era gri.
Este uimitor și plăcut.
Raportul preț-material este complet satisfăcător și suntem foarte mulțumiți de covor, se potrivește perfect în sufrageria noastră.
Superb, părțile albe strălucesc la lumină, creează o impresie de lux și se potrivește frumos în interior. Ceea ce în fotografie pare a fi albastru este de fapt gri. Covor foarte elegant și delicat.
Covorul este frumos. Albastrul nu este chiar albastru, ci mai degrabă gri, dar acest lucru nu mă deranjează. Este deja al doilea covor pe care îl am și este o alegere bună.
Produse similare

Covor bej 134x200 cm Springs – Universal
134×200 cm, din bumbac, cu fir scurt

Covor lana Okutan bez Selectează mărime: 160 X 240
Cu fir scurt, din lână, în stil modern
În stoc
Covor de exterior 200x290 cm Luna – Universal
De exterior, cu fir scurt, dreptunghiular

Covor lana Olandia niebieski Selectează mărime: 120 X 170
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular

Covor lana Lidius pearl Selectează mărime: 160 X 240
În stil scandinav, din lână, de interior
În stoc
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, cu fir scurt, dreptunghiular

Covor Universal Parma Mismo, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular

Covor lana Bran gri Selectează mărime: 160 X 240
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor Universal Amira, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, în stil scandinav

Covor lana Liavotti Blue Selectează mărime: 160 X 240
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor crem din viscoză 195x300 cm Oriental Flowers – Nouristan
195×1 cm, din bumbac, cu fir scurt

Covor lana Eddie grafit Selectează mărime: 160 X 240
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor lana Charlotte Dark Beige Selectează mărime: 133 X 180
Unicolor, din lână, în stil modern
În stoc
Covor Lotus 551-120 Selectează mărime: 160 X 230
În stil modern, de interior, tip mochetă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Covor lana Bavi Light Blue Selectează mărime: 120 X 180
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Sena Grey Selectează mărime: 133 X 180
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor lana Tonati smarald Selectează mărime: 200 X 300
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Moris Selectează mărime: 133 X 180
Dreptunghiular, din lână, în stil modern
În stoc
Traversa lana Tribas Gri Selectează lătime: 080 X
Tip traversă, dreptunghiular, din lână
În stoc
Covor lana Anafi bialy Selectează mărime: 080 X 120
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Granny beige Selectează mărime: 133 X 190
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Skara grey Selectează mărime: 133 X 180
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covor lavabil, gri, φ120 cm
Rotund, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
Covor DE LUXE modern 6754 ornament vintage - structural cremă / aur
Cu fir scurt, de interior, tip mochetă
În stocCovor mic ICONA, maro 67 x 250 cm
Cu fir scurt, dreptunghiular, în stil modern
Livrare în peste 2 zileLivrare gratuită
vidaXL Covor din piele de oaie, gri deschis, 60 x 90 cm
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Covor lana Daub Selectează mărime: 133 X 180
Rotund, din lână, în stil modern
În stoc
Covor lana Olandia Sahara Selectează mărime: 120 X 170
Cu fir scurt, din lână, în stil modern
În stoc
Covor lana Okutan szary Selectează mărime: 240 X 340
Cu fir scurt, din lână, în stil modern
În stoc
Covor MEFE modern Cerc 6184 Pavaj cărămidă structural două niveluri de lână gri inchis
Rotund, cu fir scurt, din lână
În stoc
Covor lana Anafi pearl Selectează mărime: 133 X 180
Din lână, în stil modern, de interior
În stocCele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din lemn, din metal

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, unicolor, dreptunghiular
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru





