Recomandăm
Galerie de perdea 163 - 325 cm extensibilă din oțel Zen – Umbra
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 224,72 RON
- 10.03.2026 - 224,72 RON
- 05.03.2026 - 212,49 RON
- 05.03.2026 - 212,5 RON
- 20.02.2026 - 212,49 RON
- 16.02.2026 - 249,99 RON
- 14.02.2026 - 212,49 RON
- 12.02.2026 - 249,99 RON
- 01.11.2025 - 212,49 RON
- 28.10.2025 - 221,66 RON
- 25.10.2025 - 214,99 RON
- 17.01.2025 - 205 RON
Descrierea produsului
Datorită construcției sale fără sudură, galeria Zen este perfect netedă, astfel încât este foarte ușor să manevrați perdele sau draperii fără ca acestea să se prindă. Tija are un diametru de 2,5 cm și poate susține perdele sau draperii care cântăresc până la 10 kg. Bine de știut: Tot ce aveți nevoie pentru o instalare fără probleme este inclus în pachet.
Specificații
| Tipul tijei (galerie) | Extensibilă |
|---|---|
| Diametrul tijei | 2.5 cm |
| Produs în | CN |
| Material suplimentar | Plastic |
| Material specific | Oțel |
| Material | Metal |
| Capacitate de încărcare | 10 kg |
| Greutate | 1.329 kg |
| Lungime maximă | 325 cm |
| Lungime minimă | 163 cm |
| Înălțime | 10 cm |
| Lățime | 8 cm |
| Seria | Zen |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Da |
| Culoare | Argintiu lucios |
| Producător | Umbra |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii












