




Dimensiuni 25×45×34 cm
Păstrează-ți casa ordonată cu o cutie de depozitare cu capac de la Bigso Box of Sweden . Structura sa este realizată din carton rezistent și acoperită cu poliester durabil. O pereche de mânere permite manipularea ușoară. Avantajul este pliabilitatea - dacă nu aveți nevoie de ea chiar acum, cutia poate fi pliată ușor și fără unelte. Dimensiuni când este pliată plat: 45 x 34 x 3 cm.
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 34 cm |
| Înălţime: | 25 cm |
| Tip închidere | Cu capac |
|---|---|
| Material | Textil |
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu capac |
| Produs în | VN |
| Material specific | Poliester |
| Greutate | 1.28 kg |
| Înălțime | 25 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Seria | Soft Storage |
| Calitate | Extra/Special Week 2 |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Producător | Bigso |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
180×200 cm

132×240 cm

25 cm, ⌀ 21 cm