



Dimensiuni 160×230 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziilePrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Asigură stabilitatea perfectă a covorului tău cu acest covoraș antiderapant ecologic, cu un finisaj din latex natural. Acest accesoriu ușor și practic este conceput pentru a menține covoarele ferm în poziție și pentru a le împiedica să se deplaseze, pe toate tipurile de pardoseli dure - de la lemn la ceramică și laminat. Sunt disponibile cinci dimensiuni diferite pentru a se potrivi dimensiunilor standard ale covoarelor. Cu toate acestea, dimensiunile sale pot fi ajustate cu ușurință, dacă este necesar, folosind o foarfecă. Datorită materialului durabil, este asigurată o durată lungă de viață, fără a lăsa urme pe podea. Covorașul este ușor de spălat de mână.
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
| Culoare | De culoare crem |
|---|---|
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Produs în | IN |
| Compoziție și tip de material | Latex/amestec de fibre |
| Material | Textil |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Utilizare | Pentru covor |
| Greutate | 0.64 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Seria | Antislip |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | A se aspira frecvent |
| Producător | Lorena Canals |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
L-am folosit pentru prima dată, deci deocamdată nu a fost testat pe termen lung.
Până la urmă, nu am folosit deloc suportul, data viitoare aș prefera să rezolv cu bandă adezivă pentru covoare.
+++
Extrem de util, tine covorul fix!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Odată ce ați plasat suportul pe podea, nu veți mai putea mișca covorul nici măcar un centimetru :)

Rotund, cu fir scurt, în stil modern
În stoc
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
60×230 cm, tip traversă, din bumbac

De exterior, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Tip traversă, cu fir scurt, dreptunghiular
În stoc
În stil scandinav, dreptunghiular, de interior
În stocLivrare gratuită
80×150 cm, dreptunghiular, în stil modern
În stoc
De exterior, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Dreptunghiular, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Din bumbac, unicolor, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu fir scurt, dreptunghiular, în stil modern
În stoc
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
În stil scandinav, din lână, de interior
În stoc
De exterior, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
De exterior, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiular, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
De exterior, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiular, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiular, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, dreptunghiular, de interior
În stocLivrare gratuită
Tip traversă, dreptunghiular, în stil modern
În stoc
De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
De exterior, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, dreptunghiular, de interior
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stoc
160×230 cm, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu

Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Unicolor, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt


160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm