Recomandăm
Lenjerie de pat roșie din catifea pentru pat dublu 200x200 cm Kingsley – Catherine Lansfield
Dimensiuni 200×200 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 192,94 RON
- 05.03.2026 - 192,94 RON
- 05.03.2026 - 192,95 RON
- 16.01.2026 - 199,75 RON
- 12.01.2026 - 226,99 RON
- 10.01.2026 - 204,29 RON
- 06.01.2026 - 226,99 RON
- 27.12.2025 - 192,94 RON
- 18.12.2025 - 202,25 RON
- 08.12.2025 - 183,86 RON
- 01.11.2025 - 192,94 RON
- 27.10.2025 - 204,29 RON
- 25.10.2025 - 195,21 RON
- 22.10.2025 - 226,99 RON
- 10.04.2025 - 192 RON
- 25.03.2025 - 223 RON
- 20.03.2025 - 192 RON
- 10.03.2025 - 223 RON
- 05.03.2025 - 192 RON
- 26.02.2025 - 223 RON
- 22.02.2025 - 192 RON
- 16.02.2025 - 223 RON
- 17.01.2025 - 197,35 RON
Descrierea produsului
Lenjerie de pat roșie din catifea pentru pat dublu 200x200 cm Kingsley – Catherine Lansfield
Dimensiuni
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Culoare | Roșu |
|---|---|
| Tip de lenjerie | 2 persoane |
| Caracteristici | Călduros/fără călcare |
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Catifea |
| Număr de perne | 2 |
| Greutate | 1.28 kg |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 200x200 |
| Dimensiuni pernă | 50x75 |
| Seria | Kingsley |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu nasturi |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | Monocrom |
| Design | Glamour |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 200 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la 40°c/spălare la mașina de spălat/adecvat pentru uscător |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Culoare minunată, material foarte plăcut.
În realitate, materialul este mult mai subțire. Catifea sus, țesătură foarte slabă jos... calitate mai proastă decât la IKEA, dar preț mult mai mare.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată




