Recomandăm
Somieră cu şipci 160x200 cm – Tvilum
334,04 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 334,04 RON
- 19.04.2026 - 334,04 RON
- 05.02.2026 - 357,99 RON
- 10.01.2026 - 311,45 RON
- 01.11.2025 - 295,25 RON
- 17.01.2025 - 288,1 RON
Descrierea produsului
Somieră cu şipci 160x200 cm – Tvilum
Specificații
| Model somieră | Tapițată |
|---|---|
| Somieră concepută pentru | Saltea din spumă/saltea din latex/saltea cu arcuri/saltea cu strat de cocos |
| Număr de lamele | 12 buc. |
| Grosime | 2 cm |
| Greutate | 12.6 kg |
| Dimensiune | 160x200 |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Materialul somierei | Lemn masiv |
| Necesită asamblare | Nu |
| Calitate | Basic |
| Tip somieră | Şipcă |
| Caracteristici somieră | Neajustabilă |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Tvilum |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

652 RON
Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
365,49 RON
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

73,94 RON



