Recomandăm
Canapea cu 3 locuri MANDI, gri deschis
Dimensiuni 84×182×51 cm
Istoricul prețurilor
- 21.05.2026 - 1.846 RON
- 08.12.2025 - 1.846 RON
- 01.08.2025 - 1.440 RON
- 19.07.2025 - 1.416 RON
- 01.07.2025 - 1.650 RON
- 10.02.2025 - 1.572 RON
- 04.02.2025 - 1.678 RON
- 01.02.2025 - 1.846 RON
- 29.01.2025 - 1.846 RON
- 18.01.2025 - 1.515,55 RON
- 17.01.2025 - 1.783 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură: 100% poliester - AT 100-30 Lemn: Pin Placaj Spumă Dimensiuni Lățime: 182 cm Adâncime: 82 cm Adâncime șezut: 51 cm Înălțimea șezutului: 44 cm Înălțime totală: 84 cm Înălțimea picioarelor: 20 cm Greutate: 35 kg Dimensiunea ambalajului: 38 x 150 x 78 cm (l x L x Î) Specificații Pernuțe detașabile Nu folosiți înălbitor Calcați la temperatură de până la 110 °C, călcarea cu aburi poate provoca daune irevocabile Curățare chimică profesională în tetracloretilenă și toate solvenții indicați pentru simbolul F, proces delicat Livrat demontat
Dimensiuni
| Lăţime: | 182 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 51 cm |
| Înălţime: | 84 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Cu picioare | Da |
| Număr locuri | Trei locuri |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Gri |
| Greutate | 35 kg |
| Inaltime | 84 cm |
| Latime | 182 cm |
| Adancime | 82 cm |
| Picioare | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de stocare |
| Marime | Tripla |
| Adancime scaun | 51 cm |
| Materialul husei | Tesatura |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Forma mobilierului | Canapele |
| Capacitate de incarcare | 250 kg |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie de depozitare sub pat 200 cm, stejar
17×200 cm, decor stejar, tip cutie
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cearsaf din bumbac SLUB 140x240 cm mix de culori, 100% bumbac Dimensiune: 140 x 240 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Pat de o persoana Laura 90x200 cm, stejar Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Fara somiera
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Pat SOFIA 120 x 200 cm, stejar artisan Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Fara somiera
Tapițat, în stil modern, decor stejar
În stoc
Cuvertura de pat HENRIETTA, colorată Dimensiune: 220 x 240 cm
În stoc
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm alb
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc























