Recomandăm
Covoraș de intrare 60x180 cm Wash and Clean – Hanse Home
Dimensiuni 60×180 cm
260,94 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 260,94 RON
- 19.04.2026 - 260,94 RON
- 20.03.2026 - 250,74 RON
- 10.03.2026 - 266,55 RON
- 05.03.2026 - 250,74 RON
- 05.03.2026 - 250,75 RON
- 20.02.2026 - 250,74 RON
- 16.02.2026 - 294,99 RON
- 14.02.2026 - 250,74 RON
- 02.02.2026 - 294,99 RON
- 10.01.2026 - 269,5 RON
- 06.01.2026 - 294,99 RON
- 01.11.2025 - 250,74 RON
- 27.10.2025 - 263,23 RON
- 23.10.2025 - 235,99 RON
- 03.07.2025 - 290 RON
- 26.06.2025 - 246,5 RON
- 20.06.2025 - 247 RON
- 10.06.2025 - 246,5 RON
- 06.06.2025 - 247 RON
- 01.06.2025 - 246,5 RON
- 01.06.2025 - 290 RON
- 27.05.2025 - 246,5 RON
- 23.05.2025 - 247 RON
- 13.05.2025 - 260,99 RON
- 09.05.2025 - 263,9 RON
- 30.04.2025 - 290 RON
- 25.04.2025 - 247 RON
- 18.04.2025 - 232 RON
- 15.04.2025 - 290 RON
- 10.04.2025 - 249 RON
- 06.04.2025 - 290 RON
- 21.03.2025 - 249 RON
- 20.03.2025 - 280 RON
- 10.03.2025 - 260,8 RON
- 05.03.2025 - 261 RON
- 26.02.2025 - 260,8 RON
- 26.02.2025 - 326 RON
- 22.02.2025 - 280 RON
- 15.02.2025 - 326 RON
- 13.02.2025 - 280 RON
- 11.02.2025 - 326 RON
Descrierea produsului
Covoraș de intrare 60x180 cm Wash and Clean – Hanse Home
Dimensiuni
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 180 cm |
Specificații
| Material | Textil |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiulară |
| Culoare | Negru |
| Produs în | BE |
| Material specific | Poliamidă |
| Grosime | 0.7 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 3.2 kg |
| Lățime | 60 cm |
| Lungime | 180 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Amplasare | Exterior/interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Seria | Wash & Clean |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 2900 g/m² |
| Caracteristici | Antiderapant/lavabil |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/spălare manuală/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Cauciuc |
| Compoziție țesătură | 100% Poliamidă |
| Producător | Hanse Home |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, dreaptă

163,73 RON
Covoraș de baie bej din diatomit 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cm, antiderapante, de baie

230,3 RON







