Recomandăm
Covor violet 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni 160×230 cm
345,09 RON
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 345,09 RON
- 19.04.2026 - 345,09 RON
- 05.03.2026 - 320,44 RON
- 05.03.2026 - 320,45 RON
- 20.02.2026 - 320,44 RON
- 16.02.2026 - 376,99 RON
- 14.02.2026 - 320,44 RON
- 27.01.2026 - 376,99 RON
- 23.01.2026 - 320,44 RON
- 20.01.2026 - 376,99 RON
- 19.01.2026 - 327,98 RON
- 05.12.2025 - 320,44 RON
- 30.11.2025 - 301,59 RON
- 24.11.2025 - 320,44 RON
- 01.11.2025 - 301,59 RON
- 27.10.2025 - 324,21 RON
- 22.10.2025 - 301,59 RON
- 15.07.2025 - 370 RON
- 11.07.2025 - 318 RON
- 26.06.2025 - 370 RON
- 20.06.2025 - 307 RON
- 17.06.2025 - 370 RON
- 10.06.2025 - 315 RON
- 06.06.2025 - 318 RON
- 06.06.2025 - 315 RON
- 01.06.2025 - 314,5 RON
- 01.06.2025 - 370 RON
- 27.05.2025 - 314,5 RON
- 16.05.2025 - 315 RON
- 13.05.2025 - 332,99 RON
- 11.05.2025 - 347,8 RON
- 02.05.2025 - 370 RON
- 30.04.2025 - 369 RON
- 25.04.2025 - 314 RON
- 22.04.2025 - 369 RON
- 18.04.2025 - 314 RON
- 15.04.2025 - 369 RON
- 10.04.2025 - 317 RON
- 27.03.2025 - 369 RON
- 25.03.2025 - 361 RON
- 20.03.2025 - 310 RON
- 10.03.2025 - 361 RON
- 05.03.2025 - 310 RON
- 26.02.2025 - 361 RON
- 22.02.2025 - 310 RON
- 15.02.2025 - 361 RON
- 13.02.2025 - 310 RON
- 11.02.2025 - 361 RON
Descrierea produsului
Covor violet 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Stil | Modern |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 7.36 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Culoare | Violet |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

64,71 RON
Masă de călcat pentru mâneci 52x12 cm Leona – Wenko
Freestanding, de masă, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

725 RON
Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
437,88 RON
Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

160,15 RON
Set de fermentare 2 buc. 700 ml Pickles – Lékué
Pentru alimente, set de, din sticlă

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

421,97 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Hot Air Balloon – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru





















