Produse care v-ar putea interesa
Covor tip traversă albastru/bej 80x200 cm Terrain – Hanse Home
Dimensiuni 80×200 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Culoare conform fotografiei (25%)
- Material moale/plăcut (20%)
- Se îndreaptă greu/rulat strâns (15%)
- Alunecă pe podea (5%)
Istoricul prețurilor
- 21.05.2026 - 165,11 RON
- 10.05.2026 - 165,11 RON
- 17.04.2026 - 155,54 RON
- 10.04.2026 - 146,39 RON
- 10.04.2026 - 182,99 RON
- 10.03.2026 - 155,42 RON
- 05.03.2026 - 146,2 RON
- 24.02.2026 - 172 RON
- 20.02.2026 - 146,2 RON
- 16.02.2026 - 172 RON
- 14.02.2026 - 146,2 RON
- 09.02.2026 - 172 RON
- 10.01.2026 - 157,14 RON
- 06.01.2026 - 172 RON
- 05.12.2025 - 146,2 RON
- 01.11.2025 - 145,8 RON
- 27.10.2025 - 153,48 RON
- 22.10.2025 - 137,6 RON
- 01.10.2025 - 172 RON
- 30.09.2025 - 138 RON
- 26.09.2025 - 139 RON
- 19.09.2025 - 139,32 RON
- 16.09.2025 - 146,2 RON
- 16.09.2025 - 172 RON
- 12.09.2025 - 148 RON
- 29.08.2025 - 172 RON
- 24.08.2025 - 148 RON
- 19.08.2025 - 172 RON
- 15.08.2025 - 148 RON
- 15.08.2025 - 135 RON
- 01.08.2025 - 156,99 RON
- 30.07.2025 - 154 RON
- 25.07.2025 - 132 RON
- 15.07.2025 - 154 RON
- 11.07.2025 - 132 RON
- 26.06.2025 - 154 RON
- 20.06.2025 - 128 RON
- 17.06.2025 - 154 RON
- 10.06.2025 - 131 RON
- 06.06.2025 - 132 RON
- 02.06.2025 - 154 RON
- 01.06.2025 - 130,9 RON
- 01.06.2025 - 154 RON
- 27.05.2025 - 130,28 RON
- 23.05.2025 - 130 RON
- 20.05.2025 - 130,9 RON
- 16.05.2025 - 131 RON
- 13.05.2025 - 138,6 RON
- 09.05.2025 - 140,1 RON
- 30.04.2025 - 154 RON
- 25.04.2025 - 131 RON
- 23.04.2025 - 123 RON
- 18.04.2025 - 142 RON
- 15.04.2025 - 177 RON
- 10.04.2025 - 152 RON
- 25.03.2025 - 177 RON
- 20.03.2025 - 152 RON
- 10.03.2025 - 132,75 RON
- 05.03.2025 - 133 RON
- 26.02.2025 - 132,75 RON
- 26.02.2025 - 177 RON
- 22.02.2025 - 152 RON
- 15.02.2025 - 177 RON
- 13.02.2025 - 152 RON
- 11.02.2025 - 177 RON
- 05.02.2025 - 152 RON
- 17.01.2025 - 152,22 RON
- 10.01.2025 - 166,38 RON
- 09.01.2025 - 177 RON
- 21.12.2024 - 150 RON
- 20.12.2024 - 143 RON
- 18.12.2024 - 168 RON
- 14.11.2024 - 152,4 RON
Descrierea produsului
Covor tip traversă albastru/bej 80x200 cm Terrain – Hanse Home
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Tip covor | Traversă |
| Tip | Covor tip traversă |
| Produs în | EG |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Grosime | 0.8 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Formă | Traversă |
| Greutate | 1.9 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (velur) |
| Seria | Terrain |
| Model | Zaruri |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra/Back To School |
| Densitate | 1100 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se folosi o spumă de curățare adecvată pentru curățarea produsului |
| Material partea din spate | Polipropilenă/iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Culoare | Albastru/bej |
| Producător | Hanse Home |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Culoare conform fotografiei (25%)
- Material moale/plăcut (20%)
- Calitate bună (20%)
- Se îndreaptă greu/rulat strâns (15%)
- Alunecă pe podea (5%)
- Culoare palidă/față de așteptări (5%)
Recenzii ale utilizatorilor
Materialul este foarte moale și plăcut la atingere. Singurul său defect este că, deși este recomandat pentru bucătărie, nu are strat de cauciuc pe partea de jos, ceea ce face ca să alunece ușor pe podea.
Covor plăcut
Calitate bună
Nu corespunde nici calității, nici prețului.
Covorașele arată foarte bine. Culoarea este exact ca în fotografii. Calitatea este bună. Prețul este ok. Recomand.
Recomandăm

Covor crem lavabil 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, unicolor, de interior

Covor crem 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Covor albastru/bej 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Covor Universal Moar Hakuna, 160 x 230 cm
160×230 cm, de interior, din material sintetic

Covor lana Salamanka menta Selectează mărime: 300 X 400
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor pentru exterior și interior crem 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu

Covor crem rotund ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cm, rotund, de interior

Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Covor crem 140x200 cm Art – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Covor crem 200x290 cm – Universal
200×290 cm, unicolor, de interior

Traversa Vultur bicefal albastru 100-001 Selectează lătime: 120 X
Tip traversă, dreptunghiular, în stil modern
În stoc
Covor bej lavabil 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
De interior, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu

Covor Universal Moar Hakuna, 120 x 170 cm
120×170 cm, de interior, din material sintetic

Covor de exterior 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cm, de exterior, cu fir lung/ shaggy

Covor gri 160x230 cm Creation – Universal
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Covor Universal Parma Garro, 120 x 170 cm
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Covor lana Dafne alabstrowy Selectează mărime: 160 X 240
Dreptunghiular, din lână, în stil modern
În stoc
Covor în culoare naturală deschisă țesut manual din lână 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, unicolor, în stil scandinav
Livrare gratuităCele mai bune produse de la Bonami.ro

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Masă de călcat Joseph Joseph Pocket, albastru deschis
De masă

Pilotă 4 anotimpuri de tip pătură pentru copii 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, pentru 4 anotimpuri

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Covoraș de baie maro deschis din diatomit 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, antiderapante, de baie

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda





































































