Recomandăm
260,94 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 260,94 RON
- 17.04.2026 - 260,94 RON
- 14.04.2026 - 245,59 RON
- 10.03.2026 - 266,55 RON
- 05.03.2026 - 250,74 RON
- 05.03.2026 - 250,75 RON
- 24.02.2026 - 294,99 RON
- 20.02.2026 - 250,74 RON
- 16.02.2026 - 294,99 RON
- 14.02.2026 - 250,74 RON
- 27.01.2026 - 294,99 RON
- 23.01.2026 - 250,74 RON
- 21.01.2026 - 294,99 RON
- 10.01.2026 - 269,5 RON
- 06.01.2026 - 294,99 RON
- 27.12.2025 - 250,74 RON
- 15.12.2025 - 268,29 RON
- 01.11.2025 - 250,74 RON
- 27.10.2025 - 263,23 RON
- 23.10.2025 - 235,99 RON
- 26.06.2025 - 304 RON
- 20.06.2025 - 252 RON
- 16.06.2025 - 304 RON
- 10.06.2025 - 258,4 RON
- 06.06.2025 - 258 RON
- 01.06.2025 - 258,4 RON
- 01.06.2025 - 304 RON
- 27.05.2025 - 258,4 RON
- 23.05.2025 - 258 RON
- 22.02.2025 - 280 RON
- 15.02.2025 - 326 RON
- 14.02.2025 - 280 RON
Descrierea produsului
Covoraș de intrare 60x180 cm Wash and Clean – Hanse Home
Dimensiuni
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 180 cm |
Specificații
| Material | Textil |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiulară |
| Produs în | BE |
| Material specific | Poliamidă |
| Grosime | 0.7 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 3.2 kg |
| Lățime | 60 cm |
| Lungime | 180 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Amplasare | Exterior/interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Seria | Wash & Clean |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 2900 g/m² |
| Caracteristici | Lavabil/antiderapant |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/spălare la 30°c/spălare manuală |
| Material partea din spate | Cauciuc |
| Compoziție țesătură | 100% Poliamidă |
| Culoare | Gri deschis |
| Producător | Hanse Home |
Recenzii
5.02 evaluări
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Arată mai bine decât un covor de picioare obișnuit, arată frumos în hol.
Utilizator mulțumit
Covor minunat! Nu alunecă!!! Culoare frumoasă.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, dreaptă

163,73 RON
Covoraș de baie bej din diatomit 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cm, antiderapante, de baie

230,3 RON







