Recomandăm
141,09 RON
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 141,09 RON
- 19.04.2026 - 141,09 RON
- 05.03.2026 - 131,74 RON
- 05.03.2026 - 131,75 RON
- 24.02.2026 - 154,99 RON
- 20.02.2026 - 131,74 RON
- 16.02.2026 - 154,99 RON
- 10.01.2026 - 131,74 RON
- 06.01.2026 - 154,99 RON
- 05.12.2025 - 131,74 RON
- 01.11.2025 - 123,99 RON
- 27.10.2025 - 133,29 RON
- 23.10.2025 - 123,99 RON
- 01.08.2025 - 154,99 RON
- 30.07.2025 - 152 RON
- 25.07.2025 - 131 RON
- 15.07.2025 - 152 RON
- 11.07.2025 - 131 RON
- 26.06.2025 - 152 RON
- 20.06.2025 - 126 RON
- 17.06.2025 - 152 RON
- 10.06.2025 - 129 RON
- 06.06.2025 - 131 RON
- 27.05.2025 - 152 RON
- 23.05.2025 - 131 RON
- 20.05.2025 - 152 RON
- 19.05.2025 - 129 RON
- 19.05.2025 - 134 RON
- 19.05.2025 - 129 RON
- 18.05.2025 - 134 RON
- 18.05.2025 - 129 RON
- 16.05.2025 - 134 RON
- 16.05.2025 - 129 RON
- 02.05.2025 - 152 RON
- 30.04.2025 - 144 RON
- 25.04.2025 - 122 RON
- 15.04.2025 - 144 RON
- 10.04.2025 - 124 RON
- 25.03.2025 - 144 RON
- 20.03.2025 - 124 RON
- 18.03.2025 - 144 RON
- 05.03.2025 - 124 RON
- 02.03.2025 - 144 RON
- 22.02.2025 - 124 RON
- 16.02.2025 - 144 RON
Descrierea produsului
Covor gri închis 80x150 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 150 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Stil | Modern |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 2.4 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Amplasare | Interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
4.02 evaluări
5
1 x4
0 x3
1 x2
0 x1
0 x
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

73,59 RON
Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

103,99 RON131,19 RON
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

81,38 RON
Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

177,82 RON189,17 RON
Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din lemn, din metal

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

239,69 RON254,99 RON
Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

333,05 RON
Cuvertură bej matlasată 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cm

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac






















