


Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 54 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Pătură din microplus Înveliți-vă în moale pătură din microplus SOFT, care vă va oferi confort perfect și căldură plăcută. Este fabricată dintr-un material delicat și moale la atingere, care este ușor, dar și excelent la încălzire. Datorită calității sale, își păstrează pe termen lung finețea și aspectul frumos. Pătura este ideală pentru serile reci pe canapea, relaxare la televizor sau ca o cuvertură ușoară pentru pat. Materialul este ușor de întreținut, se usucă rapid și este rezistent la scămoșare, astfel încât își păstrează finețea chiar și după spălări repetate. Material 100% microfibră Dimensiuni 160 x 200 cm 200 x 220 cm Culoare Maro Caracteristici Material călduros și moale Pătura din lână, microplus, microflanel sau bambus, nu necesită călcare Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Conținutul pachetului 1 buc pătură 160 x 200 cm 1 buc pătură 200 x 220 cm Inspirați-vă în continuare Paturi din microfibra Paturi si cuverturi de pat Textile Cuverturi de pat Cuverturi din bambus Paturi cu blanita de miel
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Material | Lână |
| Tip | Matlasat |
| Motiv | Unicolor |
| Dimensiune | 200 x 220 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm |
| Gramaj | 150 g/m2 |
| Latime | 200 cm, 160 cm |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 °C |
| Lungime | 200 cm, 220 cm |
| Model | Fara motiv |
Recenzii ale utilizatorilor
Unele dintre cele mai proaste articole,așa calitate proasta nu am regăsit nici la cele mai ieftine lenjerii șaua articole pentru casa....după nici 1 zi de folosire materialul s-a rărit,s-a scămoșat ,și să nu mai zic de faptul că măsurile trecute pe eticheta nu coincid cu măsurile reale ale paturilor care sunt mult mai mici.....pătură roz de 160/200 cumpărată pentru un pat de 140/200 nu acopera nici măcar fata saltelei ,iar cusătură zici că este făcută de un copil de 2 ani.
Îmi pare rău de aceasta achizitie
Achiziționat de la ComodAcasa.ro

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc