

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat solar practic cu senzor de mișcare. Corpul de iluminat are un grad de protecție IP44, care asigură protecție împotriva stropirii cu apă. Alimentarea cu energie electrică are loc prin intermediul unui panou solar. Se pornește automat după lăsarea întunericului la detectarea mișcării. Raza de acțiune a senzorului: 5-8 m. Unghi de detecție: 120°. Timp de încărcare: max. 8 ore. Culoarea luminii: alb natural. Acumulator: 3,7 V, 3.000 mAh (inclus).
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED/Tehnologie solară/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 9,6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 9,6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Capacitate | 3000 mAh |
| Tensiune | 3,7 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9,6 W |
| Series | SOLAR Rabalux, LIHULL Rabalux |
| Producător | Rabalux |

De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
Suspendat, - montare sol, de 12V
În stoc
De perete, - montare sol, din plastic
În stoc
Cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită

- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită