
Lumină solară LED cu senzor mișcare LED/6,8W/4000 mAh 3,7V IP65
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă solară LED cu senzor de mișcare și intensitate a luminii.Corp de iluminat se activează la amurg și se dezactivează la zori.Se aprinde automat la amurg și se încarcă pe parcursul zilei.Unghi de detecție: 180 de grade.Raza de detecție: 8 metri.Montaj ușor.Baterie integrată: Li-Ion 3,7V / 3000 mAh.Include sursă de lumină.Dacă bateria este peste 30%, la detectarea mișcării, corpul de iluminat se aprinde la 100%.După 20 de secunde fără mișcare, corpul de iluminat continuă să lumineze la 3%.Dacă bateria este sub 30%, la detectarea mișcării, corpul de iluminat se aprinde la 100%. După 20 de secunde fără mișcare, se oprește.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie solară/Cu senzor/Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 35000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Capacitate | 3000 mAh |
| Series | SOLAR Kobi |
| Producător | Kobi |

De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din metal
În stoc
De perete, - montare sol, din plastic
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită

De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită

- montare sol, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din plastic
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită

- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită