
Brilagi - Ghirlandă solară decorativă LED BUBBLE, 300 LED, 8 moduri, 30 m, IP65, alb cald
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Un lanț solar perfect pentru decorarea grădinii. Produsul are grad de protecție IP44, fiind protejat împotriva stropilor de apă. Datorită intensității reduse a luminii, produsul are rol decorativ. Produsul este alimentat de un panou solar. Timp de încărcare: 6-8 ore. Timp de iluminare: 6-8 ore.
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Tip | De perete |
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 0,06 W |
| Temperatură de culoare | 3200 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 50 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Tensiune | 3,2 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,06 W |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Grădină și alei |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,06 W |
| Series | SOLAR Globo, ALMAGA Globo |
| Producător | Globo |

Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din cristal, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din sticlă, electrică

Din sticlă, electrică

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Din plastic, electrică, freestanding
În stoc
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic

Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
Electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită