




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplică solară cu tehnologie LED. Datorită gradului ridicat de protecție IP65, este potrivită pentru iluminarea grădinilor, a aleilor de grădină și a ușilor din față. Datorită tehnologiei solare practice, nu este necesară nicio conexiune la rețeaua electrică în vederea instalării. În timpul zilei, acumulatorul este încărcat de lumina soarelui cu ajutorul panoului solar. Poate fi controlată cu ușurință cu ajutorul telecomenzii (inclusă). Are funcție de reglare a luminozității, de pornire/oprire, lumină de avertizare și temporizator. Indicator LED pentru nivelul acumulatorului. Funcție temporizator: 4 h, 6 h, 8 h. Culoarea luminii: alb neutru (4.500 K). Raza de acțiune a telecomenzii: 5-8 m. Lungimea cablului: 4,5 m. Timp de încărcare: 5-6 ore. Timp de iluminare: max. 12 ore. Temperatură de funcționare: de la -20 până la +50 °C. Dimensiuni panou solar: 35 x 29 cm. Acumulator: 10.000 mAh 3,2 V litiu-ion (inclusă). Are o sursă de lumină LED economică încorporată.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Solare | Da |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 100 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 4500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 1000 lm |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Echivalent cu un bec convențional | 70 W |
| Tensiune | 6 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 100 W |
| Grad de rezistență mecanică | IK08 |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Formă | Dreptunghiular |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 100 W |
| Series | REFLECTOR MaxLed |
| Producător | MAXLED |

- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
Cu finisaj din crom, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc

- montare sol, de 230V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, cu alimentare solară
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită