
Grundig - Lumină solară LED cu senzor CLIP-ON LED/9W/3,7V IP44
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă stradală solară cu tehnologie LED. Potrivită pentru locurile fără acces la electricitate. Ideală pentru iluminarea grădinilor, intrărilor în garaje, foișoarelor, străzilor și trotuarelor. În timpul zilei, acumulatorul este încărcat de lumina soarelui cu ajutorul unui panou solar. Poate fi controlată cu ușurință cu ajutorul telecomenzii (inclusă, inclusiv 2 baterii AAA). Se pornește automat după lăsarea întunericului atunci când este detectată mișcare. Are funcție de luminozitate reglabilă, comutator de pornire/oprire, temporizator și 2 moduri de iluminare. Raza de acțiune a telecomenzii: 8-10 m. Timp de încărcare: 5-6 ore. Timp de iluminare: max. 12 ore Temperatură de funcționare: între -30 și +50 °C. Acumulator încorporat: LiFePo4 16.500 mAh 32650 c.c. 3,2 V (inclus). Este prevăzută cu o sursă LED economică încorporată.
| Tip | Freestanding, De perete, Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Material | Plastic |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 60 W |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 800 lm |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Control la distanță/Tehnologie LED |
| Tensiune | 6 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 5500 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 12 h |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 60 W |
| Series | REFLECTOR MaxLed |
| Producător | MAXLED |

Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, de 24V, din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, - plafonieră, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, din plastic
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
- montare sol, de 12V
În stoc
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc