
Aplică LED de exterior LED/4,5W IP44 Philips 17354/93/P3
De perete
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Výrobce po 1 ks pe care îl avem în stoc la prețul de 111.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 9 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 9 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 65 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 900 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Series | LASSAN Globo |
| Producător | Výrobce po 1 ks |

De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

De perete, din plastic
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stoc
De perete
În stoc
De perete
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită


De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită