
Lustră LED pe cablu DAYTONA 4xE14/5W/230V 3000K crom lucios
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Výrobce po 1 ks pe care îl avem în stoc la prețul de 243.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E14 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Număr de becuri | 4 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16 W |
| Series | DAYTONA Globo, MATTES Globo |
| Producător | Výrobce po 1 ks |

Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, în stil scandinav, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită