



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Výrobce po 1 ks pe care îl avem în stoc la prețul de 245.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E14 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 4 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 430 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Series | MATTES Globo, DAYTONA Globo |
| Producător | Výrobce po 1 ks |

Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, control de la distanță, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită


ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc