
Plafoniera orientala neagra - Nidum Bene
Din metal, cu întrerupător, atipică
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Výrobce po 1 ks pe care îl avem în stoc la prețul de 121.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | VITO Globo |
| Producător | Výrobce po 1 ks |

Din metal, cu întrerupător, atipică
În stoc
Din metal, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Din carton, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, rotundă
În stocLivrare gratuită
Din carton, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, atipică
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, rotundă
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, pentru living și dormitor, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Din cristal, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, atipică
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din carton, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, atipică, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, pentru living și dormitor, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, atipică, pentru living și dormitor
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
În stoc
Din sticlă, control de la distanță, atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc