
Lustră pe tijă MINERVA 2xE27/15W + 2xE14/10W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Venti pe care îl avem în stoc la prețul de 342.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E14 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 5 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Tip | Lustră pe tijă |
| Modalitate de suspendare | Pe tijă |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | RUSTIC GLASS Venti |
| Producător | Venti |

În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil rustic, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc