





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Milagro pe care îl avem în stoc la prețul de 1065.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Formă | Atipică |
| Echivalent cu un bec convențional | 325 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 93 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 93 W |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 93 W |
| Flux luminos total | 4650 lm |
| Series | HOOP Milagro |
| Producător | Milagro |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, cu dimmer
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc