
vidaXL Lumină LED Solară pentru Alei 2 pcs Argintiu Oțel galvanizat
Freestanding, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător TK Lighting pe care îl avem în stoc la prețul de 160.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Finisaj de suprafață | Bronz/alamă |
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Stil | Clasic |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | ARRAIA TK Lighting |
| Producător | TK Lighting |

Freestanding, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită

Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită

Freestanding, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
Freestanding, din plastic
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stoc
Cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită