








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivit pentru iluminatul camerei de zi și al dormitorului. Luminozitatea poate fi reglată în 3 trepte folosind un întrerupător standard de perete. Temperatură de culoare: 3.000 K. Corpul de iluminat este prevăzut cu o sursă LED economică încorporată.
| Tip | Plafonieră |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 0,00 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 3000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 82 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Formă | Pătrat |
| Series | UP Brilliant, LONEOS Brillinat |
| Producător | Brilliant |

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită



Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită






Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din plastic
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită