

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED cu luminozitate reglabilă. Luminozitatea poate fi reglată cu un întrerupător clasic de perete în intervalul 25-50-100%. Funcție de memorie.
| Unghiul fasciculului luminos | 100 ° |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 11 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 11 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2200 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 22 W |
| Stil | Altele |
| Series | FRAME Briloner |
| Producător | Briloner |

Din metal, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Înălţime, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită




Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită