








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită pentru iluminatul camerei de zi și al dormitorului. Luminozitatea poate fi reglată în 3 trepte folosind un întrerupător standard de perete. Temperatură de culoare: 3.000 K. Este prevăzută cu o sursă LED economică încorporată.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 48 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 6600 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Echivalent cu un bec convențional | 460 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 48 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 48 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Decorul lemnului | Ficus de cauciuc |
| Series | CHAUMONT Brilliant |
| Producător | Brilliant |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită


Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită