Compară prețurile celor 4 e-shop-uri de la 545,9 RON la 573,54 RON:
Plafonieră LED dimabilă Globo 48413-40SH EDDIE 40W/230V d. 50 cm Tuya + telecomandă
Oferte recomandate
Alege dintre 4 magazine cu prețuri de la 545,9 RON până la 573,54 RON:
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 566,36 RON
- 06.03.2026 - 566,36 RON
- 28.05.2026 - 545,9 RON
- 06.03.2026 - 545,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Plafonieră LED modernă. Potrivită numai pentru interior (IP20). Este ușor de controlat cu telecomanda (sunt incluse 2 baterii AAA). De asemenea, poate fi controlată cu ajutorul aplicației gratuite Tuya Smart. Aplicația este disponibilă pe sistemele Android și iOS. Are funcție de reglare continuă a intensității și de modificare a culorii luminii. Temperatură de culoare: 2.700 K până la 6.500 K. Funcție de memorie, temporizator și mod de lumină de veghe. Compatibilă și cu asistenții de voce Amazon Alexa și Google Assistant. Sursă LED economică încorporată.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă, Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2980 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Alexa |
| Echivalent cu un bec convențional | 210 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Series | UP WHITE Globo, EDDIE Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Plafoniera LED moderna 38cm RANDO THIN alba NVL-9353830
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot LED incastrabil pentru baie BASIC WIDE 15W 3000K IP44 193526
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 75012 - Plafonier LED LARCIA 19W 230V IP44 cu senzor alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 94588 - Plafoniera PERNATO 9xLED/3,3/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă GARNET SCENE SWITCH LED/30W/230V 2700K Philips
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă GARNET SCENE SWITCH LED/40W/230V 4000K Philips
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED STARRY SKY LED/12W/230V Briloner 3320-016
Din sticlă, din metal, din plastic
În stoc
Plafonieră LED RGB dimabilă Rabalux LED/40W/230V + telecomandă 3000-6000K
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED RGB dimabila cu telecomanda CARRY
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot dimabil MYLIVING CLOCKWORK 4xLED/4,5W Philips 53174/31/P0
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED de exterior Kanlux 38778 BENO LED/12/18W/230V 3000/3500/4000K IP65 alb
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED DAWN LED/14W/230V albă Philips
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Plafoniera cu 4 spoturi directionabile design modern ROBBY alb
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Fulgur 27418 - LED Plafonieră cu senzor DARINA LED/12W/230V + urgență
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafon cu senzor PLAFON 2xE27 / 80W / 230V
Din sticlă, din metal, - bec tip LED
În stoc
Plafonieră LED Briloner 7075-414 STAR SKY LED/24,5W/230V d. 38 cm argintiu
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă cu telecomandă SIENA LED/25W/230V
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă JUST LIGHT. 14383-16 VERTIGO LED/26W/230V + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Eglo 97329 - Plafonieră POLLUTRI 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Spot LED/12W/230V 4000K d. 10 cm alb
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Rabalux 71046 - Plafonieră LED dimabilă DETTORA LED/18W/230V + telecomandă
Control de la distanță, rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Ledvance ORBIS LONDON LED/36W/230V alb
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră FENIKS 2 2xE27/60W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafoniera moderna alba incluzând LED și dimmer - Rondas
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ARGON 1xG9/12W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/38W/230V + 1xGU10/30W albă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED URTEBIETA LED/32W/230V Eglo 99729
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
GLOBO 41003-20 - Plafonieră LED TARUG, 20W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră pentru baie CLEO 1xE27/24W/230V d. 20 cm gri IP54
În stil modern, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
Mexen Hugo tavă de duș dreptunghiulară SMC 120 x 90 cm, piatră albă - 42159012
Din plastic, cu întrerupător, în stil industrial

Plafonieră LED PUNKT LED/6W/230V alb Redo 01-3096
În stocLivrare gratuită
SET 3x plafonieră încastrată LED/5,5W BAGEL 230V Paulmann 92704
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Spot în sistem pe șină VOLF 4xGU10/10W/230V negru
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie RENE LED/15W/230V IP44 neagră
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
