
Govee - TV Backlight 3 Lite TV 40-50" SMART LED retroiluminare RGBICW Wi-Fi IP67 + telecomandă
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Setul de zece panouri permite crearea diferitelor forme și ajustarea iluminatului în funcție de starea de spirit. Tehnologia RGBIC afișează mai multe culori simultan pentru efecte luminoase impresionante. Peste 50 de scene și modul de sincronizare cu muzica creează o atmosferă personalizată. Control prin aplicația Govee Home, compatibilă cu Alexa, Google Assistant și Matter. Panourile sunt ideale pentru dormitor, living, camera copiilor sau colțul de gaming. Conectare pe fiecare parte – formare flexibilă a formei. Peste 50 de scene pentru diverse stări și ocazii. Se instalează ușor cu ajutorul padurilor adezive – fără necesitatea uneltelor.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Tip | Freestanding |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 72 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Funcție | RGB/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Tensiune | 36 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 72 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de lucru/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 72 W |
| Series | SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee |
| Producător | Govee |

Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
Livrare în peste 2 zile
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită