









Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Instalația de iluminat de exterior permanentă Govee este o soluție de iluminat fiabilă și elegantă care poate transforma orice spațiu exterior într-o scenă luminoasă uimitoare. Special conceput pentru instalarea permanentă în exterior, sistemul de iluminat oferă un grad ridicat de rezistență la intemperii, oferind în același timp flexibilitate pentru o varietate de scopuri decorative. RGB: 16 milioane de culori și peste 64 de scene prestabilite. Instalația poate fi controlată prin aplicația Govee Home și poate fi controlată vocal prin Siri, Google Assistant, Alexa. Funcționează pe protocolul Matter. Prevăzută cu leduri albe separate pentru o luminozitate mai mare, contrast și o redare mai bună a culorilor albe. Funcția de sincronizare cu muzica prin intermediul unui microfon integrat asigură cea mai tare petrecere. Aplicația, precum și funcțiile inteligente de iluminat pot fi controlate cu vocea. Poate fi împărțită în mai multe secțiuni de culoare separate (nu se aplică pentru ledurile albe). Funcție de temporizare pentru sincronizarea cu apusul și răsăritul soarelui. Conexiune: Wi-Fi + Bluetooth. Lungime: 30 m. Grad de protecție: IP67. Pachetul include: 1 instalație luminoasă, 1 adaptor de alimentare.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Tip | De perete |
| Rgb | Da |
| Stil | Decorativ |
| Funcție | Tehnologie LED/RGB/Control prin telefon |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP67 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 72 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 72 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 72 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Series | RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee |
| Producător | Govee |

Electrică, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 24V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită