
Spot Sollux SL.1534 KARBON 1xGU10/10W/230V 60 cm alb
De 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător TK Lighting pe care îl avem în stoc la prețul de 68.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Spot |
| Stil | Altele |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Series | TUNE TK Lighting |
| Producător | TK Lighting |

De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip halogen, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Orientabil, în stil modern, din metal
În stoc
Aplicat, de 24V, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stoc
Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită

Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil retro
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită