
Osram - Plafonieră LED ORBIS BERLIN, 24 W, 230 V, Ø 39 cm, neagră
Cu lumină caldă
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Osram pe care îl avem în stoc la prețul de 162.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Plafonieră |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 185 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2700 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Series | ORBIS CEILING Ledvance |
| Producător | Osram |

Cu lumină caldă
În stoc
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc